حریم خصوصی

این سایت دارای چه سیاستی است؟

سیاست های امنیتی این سایت شامل سایت هایی که با استفاده از تایاشاپ راه اندازی شده اند و داده هایی است که از سمت دامنه ما به نرم افزارهای شما ارسال می شوند .

کوکی ها

این سیستم از کوکی ها برای ذخیره مواردی مانند اطلاعات ورود کاربران و محتویات سبد خرید استفاده می کند. البته ممکن است کوکی های سایر سایت ها مانند گوگل ,فیس بوک و ... را نیز به صورت غیر مستقیم جهت انجام برخی امور ثبت کنیم.

فهرست پستی

ما از سیستم خبرنامه برای اطلاع رسانی به کاربران استفاده می کنیم. آدرس ها با تائید افراد ذخیره شده و برای آنها خبرنامه ارسال می شود و ما نیز از این آدرس ها استفاده دیگری مانند فروش آنها به دیگری نخواهیم داشت.

نرم افزار

این نرم افزار ممکن است برای آگاه شدن از آخرین خبرها یا آپدیتها و یا سایر قابلیت ها به برخی از زیر دامنه های TayaShop.ir متصل شود.ممکن است برای دریافت آمار تعداد کاربران و چگونگی توزیع آنها به سایتها متصل شویم و آمار تهیه کنیم اما به هیچ وجه اطلاعات مشتریان را به صورت خاص مورد دسترسی قرار نمی دهیم. هیچ اطلاعات شخصی یا حساسی مانند رمز عبور به سیستم ما انتقال نمی یابد.

آگاه ساز

تایاشاپ از سرویس آگاه سازی استفاده می کند که فروشگاه شما را قادر می سازد تا از طریق فروشگاه ویندوز یا برنامه های اندروید تعداد سفارشات یا درخواستهای پشتیبانی را مشاهده کنید . به صورت پیشفرض این سرویس غیر فعال است و هیچ داده ای به سرورهای ما نمی فرستد. در صورت نیاز می توانید سیستم آکاه ساز را از طریق تنظیمات پیکربندی فعال کنید. هنگامی که این سرویس فعال می شود با ایجاد یک سفارش یا درخواست پشتیبانی یک درخواست از سایت شما به سرویس آگاه ساز سایت ما فرستاده می شود و سایت ما نیز اعلانی را به سیستم هایی مانند گوگل یا مایکروسافت می فرستاد تا آنها نیز یک آگاه ساز را به دستگاه شما بفرستند. تایاشاپ هیچ اطلاعتی درباره محتوای سفارش یا درخواست پشتیبانی به سیستم های موجود ارسال نمی کند و فقط یک آگاه ساز از ایجاد یک سفارش یا درخواست پشتیبانی و تعداد آنها برای شما ارسال می کند. سرویس آگاه ساز اطلاعاتی از عملکرد خود در سرورهای ما برای پیگیری مشکلات و خطاهای احتمالی ثبت می کند و هیچ اطلاعات شناسایی از شما ثبت نمی کند .

اطلاعات مشتریان

اطلاعات مشتریان و سفارشات را برای برای انجام اعمال حسابداری بدست می آوریم.

سایر سایت ها

در صورتی که لینک سایت شما یا کدهای شما از طریق سایت های دیگر مورد دسترسی قرار میگیرد سیاست های حریم خصوصی آنها برای شما حاکم خواهد بود و در این موارد ما مسئول نیستیم.

سلب مسئولیت

در مواردی که خارج از محدوده امنیتی ماست مانند سرقت اطلاعات از طریق IP شما و ... مراجعه به سایت با مسئولیت خود افراد انجام می شود و تعهدی در این موارد نمی دهیم. بنابراین بسیار توصیه می کنیم که تنظیمات مرورگر خود را بازبینی نمائید,سرویس های ماسک گذار IP خود را بررسی کرده و از VPN های خود اطمینان حاصل کنید تا دچار مشکل نشوید .

Powered by TayaShop